Minu lugu

Oma 20ndate alguse veetsin ma sügavas depressiooni- ja ärevuse kokteilis millele lisas mõruda maigu alkoholi ületarbimine ja meeletu oskamatus ja arusaamatus elu osas.

Suhteliselt noorelt kogesin ma mitme oma lähedase pereliikme surma. Läbielamata lein ja kartlikkuse ja introvertluse poole kalduva olekuga, olin ma lõksus oma kehas ja peas aastaid. Aru saamata, kuidas on üldse võimalik olla õnnelik, sest ainuke emotsioon mida ma oskasin kogeda oli äng, valu ja pohmell.

Pere või, mis sellest järel oli, oli kolinud mööda maailma laiali ning kodu, kus ootaks keegi, enam eestis ei eksisteerinud.

Kõige selle juures hoida üleval seda fassaadi, nagu kõik oleks korras, sest mul oli hea töökoht, õppisin ja sõbrannadel polnud õrna aimugi, et ma nii augus endaga olen.

Ma mäletan seda hommikut väga selgelt, mil ma otsustasin, et aitab – midagi peab muutuma. See oli hall ja sombune veebruarikuu hommik, kus ma ärkasin taas peavaluga ja mulle jõudis midagi väga selgelt kohale – et, see, mida ma teen ei toimi ja kui siin maailmas on mingi muu viis, kuidas elada, siis ma tahan seda proovida.

„Kallis Jumal, Jeesus, Universum anna mulle lihtsalt võimalus seda proovida“ sest ma tundsin, et see elu, mida ma elasin, oli lihtsalt nii üdini mõttetu.

Ning sellest hetkest väsimatu kirega olen ma endaga töötanud ja olnud imelisel eneseavastamise teekonnal. Olen lugenud sadu raamatuid, osalenud mitmekümnetel praktikatel, lõpetanud Holistika Instituudi holistilise treeningu, teinud oma enesearengublogi, loonud oma ettevõtte ja mis kõige olulisem – leidnud tee õnneni, mis suures osas tuleb aru saamisest, miks ma nii käitun. Miks me nii käitume?

Olulisemad enda harimised Enesearengu teekonnal:

  1. Holistiline treening- Holistika Instituut lend 213
  2. Reiki 1,2 astme kursus
  3. Vaimse Tervise Esmaabi – Peaasi
  4. Eesti Konstellatsioonide Instituut- Tiiu Bolzman, Susana Sciarresi töötoad.
  5.     “ATH- Tublist tüdrukust läbipõlenud naiseks” 
  6. Suurtes kogustes erinevaid teraapiaid ja eneseanalüüsi, raamatuid ja kirjandust.

Pakun Sulle tuge Sinu enda Eneseavastamise Teekonnal.

Ma ei saa selleks vajalikke samme Sinu jaoks astuda, küll aga saan Sind inimlikult aidata, toetada ja inspireerida, mis on vahel just see, mida me kõige enam vajame.